Evris užívejte při zvýšené zátěži i preventivně

Dostávají vaše klouby zabrat při fyzicky náročné práci, pravidelném sportu nebo kvůli vyšší hmotnosti? Chystáte se na intenzivnější tréninky, připravujete se na soutěž? Nebo jen chcete udělat vše proto, aby váš pohybový aparát správně fungoval až do stáří?

Užíváním produktů Evris při zvýšené zátěži či preventivně pomůžete snížit riziko poškození kloubů a chrupavek. Důležité je ale začít včas a nečekat na příznaky, zejména pokud se onemocnění kloubů objevuje v rodině.

Ve chvíli, kdy vás trápí silnější bolest kyčelních kloubů, ramen či kolen, je už problém závažnější a vyžaduje odborné vyšetření a často léčbu. V takovém případě můžete vhodně zvolenou kloubní výživou podpořit účinek léků.

Komu může kloubní výživa pomoct?

Mužům i ženám

Ve fyzicky náročných povoláních, kde dochází k namáhání kloubů. Řidičům, řemeslníkům, ale také třeba hudebníkům, kteří často trpí otoky a bolestmi ramen, zápěstí či malých kloubů prstů.

Profesionálním i amatérským sportovcům

Zejména u sportů zatěžujících klouby a chrupavky, jako jsou například běh, tenis, lyžování či snowboarding. Vhodná je také v případě nárazového zvýšení objemu či intenzity tréninků.

Aktivním lidem

Pro podporu pohybového aparátu, aby dobře sloužil po celý život. Pravidelný pohyb, kvalitní strava a preventivní výživa kloubů a chrupavek zvýší šanci na bezbolestné stáří.

Seniorům

Aby zůstali co nejdéle v kondici. Kloubní výživa pomáhá preventivně chránit před poškozením a degenerací kloubů a chrupavek. V případě bolestivých stavů může podpořit účinky lékařem předepsané léčby.

Dětem

V období růstu, především pak těm, které se věnují závodnímu sportu a pravidelně trénují.

Jak produkty Evris užívat?

Kloubní výživu u nás najdete ve dvou formách. Můžete zvolit buď praktickou podobu kapslí, které jsou připraveny k okamžitému užití kdykoli a kdekoli, nebo sypkou výživu v prášku ve verzi s příchutí citronu či bez příchuti. Prášek pomocí dávkovací odměrky smícháte s vodou či džusem a vypijete.

U kapslí i sypké formy je ideální doporučené denní množství rozdělit do dvou dávek a užívat 2x denně, ráno a večer.